Dančaa

Když vidím kluka a holku jak jsou spolu tak začnu žárlit co s tím??

Pomůžete pls.

Nejlepší odpověď
quentos

Pokud jsi sama, tak je to zcela přirozené, jelikož po lásce touží každý. Pomůže následující: pokud vidíš spolu „náctileté“, tak nad tím mávni rukou, protože to má s opravdovou láskou co společného jen velmi málokdy. Většinou se jedná o velmi povrchní vztahy založené na vzhledu nebo na tom, jak dlouho se jeden před druhým „předváděl“, než ten druhý podlehl. Správně se říká, že opravdová, hluboká láska přichází až po třicítce. Já ji taky hledám celej život a marně – a tímhle se utěšuju, protože třicet mi bude až za rok. Takže z toho vyplývá následující – stačí-li ti povrchní vztah, který bude NAOKO vypadat, jako že se před celým světem hrozně milujete, a přitom půjde jen o povrchní chemii, tak se zařiď podle rady uživatele I_hate a najdi si kluka. Pokud podobně jako já toužíš po hlubokém a dlouho (nejlépe navěky) trvajícím vztahu, tak to chce se od toho „kluka a holky, co jsou spolu“ odvrátit pohledem (protože to je přesně to, co oni chtějí – „obecenstvo“, před kterým se mohou předvádět), poslat je někam (pokud se začnou před Tebou předvádět a cucat, tak je tam pošli klidně i nahlas), a říci si, že Tebe čeká něco daleko lepšího. „Trpělivost přináší růže“ zde platí stonásobně, bůh ví, jestli původní význam tohoto přísloví nenaráží právě na lásku (červené růže ji přece tradičně symbolizují).
Doplňuji:
I_hate: nevkládám ti nic, co jsi nenapsal. Napsals najít si kluka, a já napsal „… podle rady uživatele I_hate a najdi si kluka.“ TEČKA. Tečka znamená KONEC CITACE.

Další odpovědi
badisko

Tak nejak zacinam litovat tveho budouciho klucinu.. kdyz zarlis i na cizi lidi ..ale rada zni najdi si kluka co bude mit pevne nervy…

I_hate

Přestat žárlit, a též si najít kluka.
Doplňuji:
quentos: Nevkládej mi prosím něco, co jsem nenapsal. Já jsem nepsal nic o povrchní vztazích a povrchní chemii. Děkuji.

JanaViki

Štve tě, že jsi sama. Pokud máš kluka/přítele, neměla by jsi žárlit^^
Pokud je to kluk, který se ti líbí, je automatické, že začneš žárlit, když je vidíš spolu:-)

anonym

Dančoo, v první řadě si myslím, že nejde o žárlivost, ale o jistý druh závisti. Prostě závidíš jiným dvojicím, že jsou spolu a že ty nikoho nemáš. Mohu ti poradit jediné – vykašli se na to. Vztahy v životě nepřicházejí všem lidem ve stejnou dobu. V první řadě si uvědom, že jsi ještě velmi mladá na to, aby ses vážně vázala na partnera a měla partnerský vztah. Je lepší blbnout spolu s kamarády a užívat si svého mládí a poznávat, jaký kdo je. Až si budeš jistá, že Ti některý kluk za to stojí, a bude-li on stát také o Tebe, potom to bude jiné a budeš určitě se svým výběrem spokojená více, než kdybys měla někoho hledat za každou cenu teď.
Vaše generace příliš spěchá. Hovoří o lásce, ale nemůže jí rozumět, protože na všechno v životě je třeba spousta času, aby lidský jedinec dozrál. Potřebuješ dospět, abys pochopila city, lásku, smysl sexu, abys dokázala být zodpovědná za sebe, za partnera a za Váš vztah. Je třeba nespěchat a dobře si všímat a vnímat a vše prožívat. Raduj se z toho, že nejsi ničím vázána, že můžeš s kýmkoliv na hřiště, do kina, do cukrárny. S kluky není dobré chodit proto, že některé holky byly tak rychlé, že už si je našly. Buď sama sebou a uvědom si, co vlastně chceš. Věř tomu, že sbalit kluka zase tak těžké není. Jde jenom o to, aby taky ten kluk za něco stál.

Dochy

souhlasím i nesouhlasím s quentos. Máš čas a neřeš to. Ale nemyslím si, že většina dvojic se venku jen předvádí. Ono mnohdy není kam jinam jít, pokud se snaží zůstat na alespoń trochu „neutrální“ půdě. Můj názor je: Pokud uvidíš dvojici, popřej jim v duchu hodně štěstí (to potřebuje každý vztah) a pak jdi dál. Ono se časem ze všeho co přeješ jiným vrátí trocha i Tobě.

quentos

… doplnění pro rejpaly: „… konec citace v nepřímé řeči“.

Dančaa

Díky za všechny rady budu se snažit!!! ;)