Avatar uživatele
ven.cik

Když ve snu padáte…

Určitě se vám to už někdy stalo, když ve snu padáte a potom se probudíte a cuknete sebou, včera sme se tak bavili v hospodě, a prej když padáte, tak nikdy nedopadnete na zem a probudíte se, ale prej nějakej doktor řikal, že když dopadnete na zem, tak můžete umřít, co si o tom myslíte, mě to příjde docela zajímávý…:P

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz, Arya1 před 4177 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Často se mi zdávalo, že jsem padala do výtahové šachty u babičky v domě. Jednou v mém snu padal bratr, dopadl až na dno a zabil se, já se probudila vlastním pláčem. Skutečně za poměrně nedlouhý čas bratr zemřel – bylo mu nedožitých 47 let. S výtahem mám ještě další neblahou zkušenost, ale tu raději nezveřejňuji.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
M.

Říká se to. Nevím, já nikdy nedopadla, jen mě srazil kamion a zatím žiji. :D
Doplňuji:
I když, teď mě napadá.. jednou jsem spadla. Ale nepamatuji si, kdy a kde, tuším, že někde na kamen ze skály. A nevím, jestli to bylo kolem smrti někoho, koho znám.

Upravil/a: M.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Jak řekl Sigmund Freud: Sen se nikdy nezabývá maličkostmi.
A proto padání ve snu symbolizuje úzkost a labilitu. Také by mohlo jít o nejistotu ve věcech, které se vymykají naší kontrole – v práci nebo v osobním životě. Člověk se cítí nejistý a zranitelný. Možná je před ním nějaký složitý úkol nebo nastal problém, který nezvládá řešit. Tyhle sny se často zdají v ranném stádiu spánku a obvykle jsou doprovázeny stahy svalstva na pažích a nohou – tím škubnutím, jak popisuješ.
A že kdyz dopadneš, tak zemřeš? To je pověra. Jenže náhoda je blbec a tak se občas stane něco něčekaného a náhodě se pak přikládá daleko větší význam. Jednomu se to stane (nebo TO někde slyšel) – a už to jede. A další pověra („platící“ pro všechny!:-) je na světě.:-))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arya1

Už se mi párkrát zdálo že padám, to ano. Ale že bych bych nikdy nedopadla? Pravda, nedopadla. Ale dopadnout a umřít se mi zdá trochu zvláštní. I když vše je možné…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek