bolak

Když ve filmu herci šňupou nebo předstíraj že šňupou koks, tak co ten bílej prášek ve skutečnosti je zač?

Nejlepší odpověď
led

To nie je naozaj koks? Ja hlúpa a ja som tomu verila, že šnupú naozaj.

Film, ktorý vidíme, je výsledok kúziel umelcov a technikov rôznych profesií, my vidíme len ten špičku tej práce, jej výsledok. A toto „ozajstné šnupanie“ nemusí byť vôbec – stačí správny záber kamery a herecké umenie …a váš dojem.
Ale ozajstní umelci imitácie si priamo pred vami šnupnú neexistujúci koks, z neexistujúceho prášku, ale pri tom máte dojem, akoby robili celý obrad šnupania s bielym práškom aj s jeho následkami.

Další odpovědi
zjentek

mělo by to být úměrné nákladům filmu, tak v českém filmu asi perník

led

Varovanie!
Neverte všetkému, čo vidíte vo filme. To je cieľom filmu, zapôsobiť na city a myseľ diváka.
Verte – Neverte
Ale ako tomu neuveriť, keď to ukazujú vo fime?