Avatar uživatele
hanulka11

Když vaříte nějakou „cizí kuchyni“, snažíte se sehnat suroviny, které tam patří?

Nebo je nahradíte dostupnými i když chuť je pak trochu jiná? Nebo se do takových receptů raději nepouštíte?
Doplňuji:
Dnes jsem četla, že než použít náhražky je lepší pokrm nevařit.Myslím, že ne vždy je to pravda,jsem ráda, že nejsem sama.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? panenka, anonym, elektrikář, iceT, chudst, dědapetr před 4732 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Ano snažím se sehnat co tam patří a když to neseženu tak použiji suroviny které jsou chuťově podobné a to obyčejně u těch receptů je čím se to dá nahradit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Milujeme asijská jídla a neváháme kupovat v e-shopu japonské ingredience,ale jak píše dědek,improvizovat se dá i z českých surovin.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Snažím se sehnat suroviny které tam patří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Jednou jsem zkusila recept na thajskou nebo čínskou polívku,tak jsem sehnala vše kromě citronové trávy,ale byla moc dobrá i bez ní.
Čínu dělám nejčastěji,ale protože neumím(spíš neznám recept)na ty jejich patlavé šťávy k masu,tak si pomáhám různými taháky jako jsou hotové omáčky ve sklenici nebo instantní Minutky,ale ty už pomalu opouštím.
Na pizzu si stejně hodím co nám chutná-moje první pizza měla stejně být slaný koláč,ale to co neseženu nahradím něčím jiným,až mě kolikrát přítel vyčte,že to nedělám podle receptu,ale stejně mu chutná.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek