Rokio

Když vám řekne někdo „Ahoj retarde!“, jak mu odpovíte na pozdrav?

Mně, když to někdo řekne, tak jsem rád, že mě pozdravil, ale zase se mi nelíbí, že mi nadává do retardů. V mém případě bych se na daného člověka usmál a pak zamračil.

Nejlepší odpověď
Kepler

S úsměvem bych na pozdrav opověděl: zdar kolego!

Další odpovědi
Agneta

Možná ses jen přeslechl a mělo to být ahoj rokarde:DD

iceT

Mě nikdo tímto pozdravem načastuje, taky k tomu nemá nikdo důvod…

mišaček

Pošli ho do píce

JájsemRaibek

Odpověděl bych mu: Nananananazzzzdrar, jjjjááá nejsemmm žžžžááážádnej rrreereretard. Totototooo si vyvyvyproproproš­ššššujju :D:D:D

Kelt

Odpověz mu stejně. Pokud ti, někdo řekne že jsi blázen, retard atd je také blázen, protože blázen blázna pozná.

gnr54

…nápodobně