Když Vám přijede na více dní návštěva, kolikrát ji během 24 hodin dovolíte koupel?

Jsou lidi co lezou do sprchy, klidně i 3× denně

Nejlepší odpověď
anonym

To snad není ani pro pokožku zdravé,3×denně se sprchovat.Musíte vysvětlit určitá pravidla,které vyžadujete dodržovat a basta!…:D

Další odpovědi
anonym

Dobrý den.
Dokážu pochopit sprchu i víckrát denně v případě, že je venku vedro, člověk se potí a dělá špinavou práci.
Na návštěvě by měl host dodržovat nějaká pravidla. V první řadě by se měl snažit nezatěžovat zbytečně rodinný rozpočet svého hostitele a měl by se chovat „slušně“.
Pokud máte návštěvu, která nerespektuje pravidla slušnosti, tak ji upozorněte na to, že nejste zvyklá(ý) používat sprchu častěji než jednou denně a že si přejete, aby to jako návštěva dodržovali také.
Bontón, nebontón. Někteří lidé se opravdu chovají hůř než vandalové. Ty je třeba upozornit na svá vlastní pravidla a přimět je otevřeným hovorem tato pravidla respektovat.
Už asi víte, kdo k Vám na návštěvu nejspíš víckrát nepřijede, že? Nelitujte, není o co stát.
Doplňuji:
Ad mosoj: plně souhlasím. Poznala jsem na vlastní kůži, co dokáže rodina. Všechno má své meze, i zásady pohostinnosti.

mosoj

Jo, jo z cizího krev neteče.
Vysvětlovat nic nebudu. Příště se vykroutím.
Ono většinou to nezůstane jenom u okupování koupelny.

anonym

M.K. to už ti dochází nápady, že opakuješ sám sebe?

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdyz-vam-prijede-navsteva-dovolite-ji-se-osprchovat-teplou-vodou-nebo-musi-studenou

Děda Louda

To vůbec nehraje roli. Stejně ryba a host třetí den…

aramah

Návštěva–pouze rodina jezdí na více dnů.
A je mi jedno kolikrát si dají sprchu,neb vanu.
Hlavní pro mne je aby jim nic nechybělo..