Bronzový

Když vám není zrovna nadvakrát ejchuchů a nejradši byste kdyby celý svět zmizel...co děláte?

Doplňuji:
všem vám děkuji za reakce, i když některé rady nelze aplikovat za tmy ve městě... i přesto děkuji za to že jste se mnou...vážím si toho. SV

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

většinou hledím do blba a přemýšlím, jak z toho ven a stejně nic nevymyslím. Nejlepší je to zaspat, ráno moudřejší večera!

Další odpovědi:

Zlatý

Vím že to ve městě nejde ale já to řeším následovně.
Vezmu si foťák do kapsy ( s velkým se netahám ) a vyrazím pomalu do lesa co nejdál od lidí. Čím méně lidí tím lépe nejlépe žádní. A uklidňuji se focením a pozorováním přírody. Snažím se na nic nemyslet.

nejdřív si zanadávám a pak se jdu rýpat do záhonu ten mě uklidní a u toho ještě brblám jak je svět nespravedlivý

Zlatý

Zalezu do postele a snažím se usnout.

Zlatý

pustím si nějakou muziku, zaberu se do práce a vono to přejde. Makat je na tyhle stavy nejlepší medicína

Zlatý

Poslouchám svou nejoblibenější hudbu pěkně nahlas.

Zlatý

Také mám občas takové stavy. Pokud nepomůže poslech hudby a já stále musím myslet na to z čeho mi je ouvej (třeba písničkou http://www.youtube.com/…. Když je mi opravdu nejhůř, přijdu ke své milované ženě a pokusíme se problém vyřešit.

Bronzový

většinou nechci aby zmizel celý svět, ale abych zmizela já.. snažim se usnout, a nebo pracuju. ale už se mi stalo i že nešlo dělat vůbec nic, jen sem ležela v posteli, neschopná se vůbec zvednout...brrr tyhle stavy nechci znova zažít.

Zlatý

Práca je všemocný liek...

Bronzový

Tak zrovna dneska mi nebylo do ejchuchů a v podstatě ještě i teď je mi mizerně. Ani vycházka se psem mě z toho tentokrát nedostala.
Prostě když se to s..re tak se to s..re. Snad by mi pomohla písnička Wabiho Daňka - Zase bude líp. Ach jo :-(

Stříbrný

Poslouchám muziku,převážně vážnou.Někdy své tápení sdělím blízkým.

Diskuze k otázce

Bronzový

GM

Ahoj. Prožívám velké trápení kvůli synovi, o kterém nevím kde je, jestli je naživu, jestli má kde spát, jestli má co jíst. Nikdo neví kde je, zapletl se do nějakých problémů. Ani policie to neví a kdyby věděla, tak neřekne, takový je zákon na ochranu osobnosti. Manžel, jeho otec, ho odepsal. Hledám ho. Naposledy jsem se s ním viděla v březnu. Nejhorší je ta bezmoc a nejistota. Vím co to znamená mít problémy, jsem s tebou a držím ti palce, aby
se ti ty tvoje podařilo co nejdřív úspěšně vyřešit. Zdraví tě Gusta Musilová z Velkého Meziříčí.

Bronzový

salsa verde

To co jsi napsala je hrozně emotivní a to jak se tady řeší ty body nebo pozvání na rande je proti tomu směšné. Já Ti moc děkuji, přeju Ti ať nalezneš to co hledáš...nevím co dál říct protože vím že to je hodně těžké....Mirka Demjánová Ostrava Poruba.

anonym

tak to jsou opravdu šílené starosti držím vám palečky

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.