dobytek007

Když vám někdo lže, poznáte to ?

Když vám Franta řekne: ,,Hej já sú skočil z mrakodrapů a přežil to", uvěřite nebo do něj vidíte jak do hubený kozy ?

Nejlepší odpověď
Agneta

Vždycky to poznám…je to moje specialita:D
Používám „duchovnodedukční (theosofickou) metodu“ v kombinaci s křišťálovou koulí:D

Další odpovědi
Drap

Někdy poznám, někdy asi ne.

sesednizkola

Jak u koho a jak moc ho znam.. Kdyz mi kamos, ktereho jsem slysel tisickrat lhat tem mensim kamosum nez jsem byl ja a pak nepohodnem se zacne ty svoje, tak je to jasny. Nebo kdyz nekdo pouzije lez, kteroz bych treba v tu situaci pouzil ja, tak vetsinou trefim se. Ale dokud neni duvod zistovat pravdu, je mi celkem jedno kdo mi lze. Preci jen, ze Franta neprijde na poradu protoze ho bolely zuby nebo protze jeho starou prejel traktor je mi jedno. Ale kdyby mi nekdo dluzil, tak zacnu teprve zajimat se.

rouzi

Uvěřím přeci stojí předemnou :D když mi to říká :D
xxxxxxxxx
Když mluví o tom, že skočil z mrakodrapu:d

UltraFan

Jak u koho 🙂

Jde o to, jak to člověk umí zamaskovat 🙂

zjentek

Nemám zapotřebí. Preventivně považuju za lež úplně všechno.

Šidlo

áno, často, mám na to vzdelanie (a je to pomerne ťažké..nestačí pár neúprimných gest)

Rokio

Někdy to poznám a jindy zase ne. Pokud někdo umí lhát velmi dobře, nepoznám to.

Lamalam

U dětí a u manžela to poznám vždy. U ostatních jak kdy.

Kryšpín

Postačí si pustit televizní zprávy a.p. lež je zaručena, nebo hltat babišovky, bakalovky a jejich moudré plátky v denním tisku, případně před volbami chroupat koblihy a poslouchat kvalitní sliby, různého ptactva a seskupení.