Zlatý

Když v maratonu předběhnu posledního na jakém místě jsem ?

Předposlední nebo poslední ?
Doplňuji:
Chci nominovat ale mohu jenom jednou. Takže nominuji alespoň hubou, huxu a drapa !!! Přesto mě ta nesprávná odpověď na prvním místě štve !!!

Ano, je to krásný logický chyták. Nemohu být na žádném místě protože posledního nemohu předběhnout !!!!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Stříbrný

nemůžeš předběhnout posledního, jedině předposledního.

Další odpovědi:

Bronzový

předposlední

Doplňuji:
huxa: a proč ne? Pokud se přifařím k maratónu, jsem poslednější než poslední, tudíž ho mohu předběhnout. Uvažuj huxo logicky :)

Zlatý

To by se muselo běžet na okruhu a byl by jsi tolikátý, jako kolikátý jsi posledního předběhl. Vzhledem k tomu, že maraton se na okruzích neběhá, tak je to blbost , protože poslůedního nelze předběhnout

První. Nebo taky druhý, třetí, záleží kolik jich už o posledního předběhlo přede mnou... Prostě jsem posledního předběhl o celé kolo.
Doplňuji:
Maraton se běžně v okruzích běhá.

Diskuze k otázce

Stříbrný

manon

Ta otázka se moc nepovedla, což? :) Každý má nějakou tu pravdu a každý říká něco jiného :) Chyták pro laboratorní podmínky a znehodnocen navíc, promiň Mosoji, tím dodatkem "Předposlední nebo poslední?" v otázce. To bylo takové anketní a chyběla tam jiná možnost :)
Tak jsem si zamudrovala, zapeskovala a zas můžu jít :)

Bronzový

david22

manon má pravdu. U otázek tohoto typu je vhodnější anketa s výběrem "jiná možnost"

Bronzový

david22

Jááák nesprávná odpověď? Pokud se někdo v průběhu maratónu přidá, tak je ještě víc poslední. Moje odpověď mosoji byla nej-Šalamounštější. Jestli mi nedáš nominaci, budeš na tom ještě hůř, než teď!!! Nezlob mě mosoji, nezlob mě!

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2729
Zlatý quentos 1319
Zlatý mosoj 1304
Zlatý Drap 957
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 603
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 535
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 479

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.