Avatar uživatele
anonym

Když v e-shopu lze nakupovat 24 hodin denně, proč zaměstnanci e-shopu nepracují nonstop ?

Uvedu například, člověku se něco líbí, v pátek v 17 hodin odpoledne, pošle email. E-shop na email odpoví v úterý v 11 až s k němu přes záplavu mailů z pátku odpoledne, soboty,neděle a pondělí prokouslal.

Bylo by to pro lepší komfort nakupujících.

Podle mě kdyby to bylo v zákoně tohle, tak pan majitel e-shopu – vikuk by udělal to, že by mimo pracovní dobu e-shop vypnul.

Tohle by se taky muselo nějak ošetřit, aby zákazníci měli komfort odpovídající 21 století.

A nebo stanovit v zákoně do jaké doby musí e-shop odpovědět a bylo by na provozovateli, zda umožní zaměstnancům o víkendu pracovat z domova nebo zda zavede směnný provoz

Úřady musí odpovědět do 30 dnů. To mi v dnešní rychlé době připadá až moc i týden je moc se mi zdá.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4721 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Žádný zákon neurčuje podnikateli kdy má poskytovat své služby. Pro styk se zákazníky musí pouze dodržovat tu dobu, kterou si sám stanoví. Předností e-shopů jsou především nízké ceny, vyplývajcí z nízkých zásob a nízkých provozních nákladů. Kdyby bylo víc zákazníků, jako jste vy, kterí by si chtěli za vyšší komfort připlatit, určitě by se toho podnikatelé chytli. Myslím, že zatím pro to není poptávka, lidé více hodnotí nízké ceny.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Je vidět,že jste v životě nedržel v ruce živnostenský list.Živnostníci jsou taky lidi,ne otroci,jak si ještě dost smrtelníků myslí.Tak jim ty volné dny o víkendu a svátcích přejte!Vždyť nejde o život!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

No,jestli jsi tak náročný/ná i k sobě,a poskytuješ všem kolem sebe stejný komfort jaký očekáváš,tak je vše v pořádku.A ne všichni obchodníci jsou vykukové,ale určitě jsou to lidi,kteří potřebují občas volno,právě proto,aby mohli poskytovat lepší služby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

i kdyby e-shopy jely pres vikend, posta ani kuryri ti to stejne pres vikend nedovezou. vetsinou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek