Miroslavst

Když už tedy ten smích léčí, znáte tento?

Zedník volá stavbyvedoucímu: „Pane šéf, dneska fakt nemůžu přijít do práce. Bolí mě hlava, břicho a celej se cejtím takovej oslabenej. Vedoucí mu říká: „Počkej Tondo, neblbni, máme frmol, víš, že tě dneska opravdu potřebuju. Víš, co já dělám v případě, když je mi podobně? Řeknu manželce, ať mi ho vykouří, a hned je mi líp a do práce dojdu. Zkus to taky!“ Za dvě hodiny volá zedník znovu: „Šefíku, za chvíli jsem v rachotě. Udělal jsem přesne to, co jste mi poradil, a cejtím se jak rybička. … …jo a máte moc krásnej barák!“

Odpovědi
hanulka11

Po více jak padesátiletém manželství ON umírá.
Po nějakém čase ONA také umírá – a přichází do nebe.
V nebi znova potkává svého manžela, běží k němu a radostně říká:
Můj drahý, jsem tak šťastná, že Tě opět vidím…
ON odpoví:
NE..R MĚ!! FARÁŘ ŘÍKAL JASNĚ: DOKUD VÁS SMRT NEROZDĚLÍ

annas

Pavel zkouší Honzu: „Víš, kdo byl Kolumbus?“

„Ne.“

„Člověk, co objevil Ameriku.“

„Jak to víš?“

„Vím, protože chodím třikrát týdně do večerní školy.“

Po nějaké době se potkají. „Víš, kdo to byl Guttenberg?“

„Ne.“

„Kdybys chodil do večerní školy jako já, tak bys věděl, že to byl vynálezce knihtisku.“

Při dalším setkání předejte Honza Pavla: „Víš, kdo je to Richard Janáček?“

„Nevím, nikdy jsem o něm neslyšel.“

„Chlap, který třikrát týdně navštěvuje tvoji ženu, zatímco ty jsi ve škole!“

Neonka

V nacpané tramvaji na sebe křičí dvě známé :
Ahoj Zdeno. Jak se máš ? Co je nového ?
Budu matka !
A kdo je otec ?
Já nevím, nemůžu se otočit !

aramah

Nastoupí stařenka do autobusu a ptá se šoferá:--------------„nechčete ožíšky?"ale ano ,děkuji."druhý den to samé a šofér říká:------Dejte si i vy!"chlapče ,já už nemůžu,já už nemám žuby!"třetí den znovu:--synku,nechčeš ožíšky?"šofér už celý zvědavý se zeptá:---babi,a odkud máte ty dobré oříšky?“ vyčumlané z Toffifee…