Když už se snižuje počet nezaměstnaných, snižuje se i počet úředníků na ÚP?

Nejlepší odpověď
jepik

U úředníků neplatí (u všech ) přímá úměra !!!!!!!!

Další odpovědi
Drap

Ne, ba právě naopak. Počet úředníků na UP se má o něco zvýšit.

yuko

Urcite se nesnizuje. A dokonce nabiraji nove zamestnance :

Zdroj: http://portal­.mpsv.cz/cs/web/up­cr-kariera

anonym

Kde žiješ?
Za komunistů se říkalo, že máme hodně úředníků.V našem okresním městě je třípatrová budova kde sídlil okresní národní výbor, mėstský národní výbor a úřad práce měl jednu kancelář.
V dnešní době má každý úřad ( městský a okresní) svoji budovu a celou třípatrovou budovu ZABÍRÁ úřad práce.
Tak kdepak se snížili úředníci když jich za komunistů bylo moc??

anonym

Lahny, přečti si ještě jednou moji otázku a po přečtení nebudeš psát to, co jsi napsal.

anonym

Mým příspěvkem jsem chtěl říci, že ÚP se bude stále roztahovat v této budově, protože zase přijdou léta, že budou znova potřeba.
Za celou dobu fungování kapitalismu jsem nezažil ( a to také již jednou nastalo, že bylo méně nezaměstnaných) aby se počet úředníků snížil.
To je přesně jako ve firmě kde jsem pracoval.Propustilo se 50 dělníků, ale nikdo z kanceláře, protože ti kancelářský musejí připravovat práci ať už je ve firmě 100 nebo 150 zaměstnanců ( takto nám to vysvětloval majitel když jsme se bránili, proč se nepropouští i z kanceláří).

anonym

Já se ptal na současný stav. I mě to irituje, že žádosti o evidenci upadají, ale úředníku je stále stejný počet.