quentos

Když už jsme u toho vězení: otázka nejen pro ženy – pokud Vašeho „drahého“ zavřou,

budete čekat jako věrná Pénelopé, až se vrátí z vězení, a abstinovat od intimního života?
V jedné ze svých písní Míra „Skunk“ Jaroš zpívá následující – „ženská tě provází / až ke dveřím lapáku; / sotva zaklapnou, / už se vohlíží po ptáku.“ Jste tento druhý extrém, který bere uvěznění partnera jako dostatečný důvod k nevěře? (Nebylo by se co divit.) On se obyčejně pobyt ve vězení počítá na léta, a takovou dobu čekat nejspíš není lehké.

Nejlepší odpověď
Amie

Záleží na tom z jakého důvodu by ho zavřeli a jak by se kvůli tomu zavření změnil náš vztah. Pokud by to souviselo i se mnou a ohrozil by i můj život asi by nemělo moc cenu náš vztah dále rozebírat takže ne. V opačném případě by záleželo na na době zavření…

Další odpovědi
anonym

Quentosi, tak z toho dotazu bych se asi nejraději „vykroutila“. Jenže to by nebylo fér vůči partnerovi. Asi je občas správné sáhnout sám sobě do svědomí. Takže má odpověď je trochu šalamounská – záleželo by na délce a důvodu uvěznění. Kdyby mne potkalo něco takového opačně, asi bych nečekala na kdovíjakou věrnost od partnera. Za zlomovou bych asi pokládala dobu 24 měsíců. Jak jsem však napsala, záleželo by na vícero okolnostech.
Jsou vztahy, které odloučení nezničí, a jsou takové, které nevydrží ani sebemenší zkoušku. Náš vztah už se jich několika zhostil se ctí a mohu se jenom modlit, aby to tak bylo i dál.
Mimochodem – ta písnička se mi vůbec nelíbí, a to mi stačilo jen pár slov, co jste citoval.

aramah

Jéé nestraš :D
To nevím ale v mém věku ,by mi nic jiného stejně nezbylo než čekat.:)

Deli

Quentosi, myslím, že kdyby mého manžela zavřeli, ohlížela bych se především po možnostech, jak uživit děti, utáhnout barák a platit hypotéku. V tuhle chvíli by byl sex někde na nejspodnější příčce mých potřeb. A když … na baterky do hraček by mi snad taky zbylo 🙂

Damiana

Záleží v první řadě na partnerovi (partnerce) čím v životě a lásce „myslí“. Od toho se pak odvíjí celé další bytí a priority vztahu.