Avatar uživatele
lilibou

Když už jsme u těch snů…o čem sníte??

máte nějaké sny na které rádi vzpomínáte?nebo naopak které vás do teď děsí?nebo například já mívám sny na pokračování:)
o čem sníte?? a víte co to znamená?
Doplňuji:
mě se například zdává,že se nekde nebo nekomu nšco stalo a já nemůžu křičet..kolikrát mě to i vzbudí jak se snažím zakřičet:)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Fred, Pavel1212, pekynka před 5004 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Toruk

Mám rád „létací“ sny, kdy létám jako pták.
A naopak nemám rád, když mě někdo honí a já nemůžu utíkat. Pak jsou sny o dlouhém padání… dříve mě děsily, ale teď už ne, teď už si při tom pádu uvědomuji, že nedopadnu a probudím se ještě předtím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Kdysi v minulém století mě často pronásledovali
Němci.Ve spánku!
Taky jsem nekonečně dlouho padal – kamsi.
Teď to bývá změť blábolů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

nekdy se mi zdava o tom,ze kdosi cizi,me neznamy me honi po lesich a ja zaboha nemuzu utect,otevrit pusu k volani o pomoc,to se pak budim s krikem a zalita potem,no hruza. nebo kdyz nekam padam a kdyz dopadnu,tak se probudim s trhnutim,to se pak clovek tak poleka,ze nemuze znova usnout.brrr

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fred

Vetsinou si sny nepamatuji nebo behem rana vymizi. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Jednu dobu se mi zdávalo,jak utíkám před něčím neidentifikova­telným(no to je slovo:-))někde v lese,byla tma a najednou železné dveře.Vždycky,když jsem se už už dotkla kliky,tak zmizely a já běžela a běžela.Někde jsem se dočetla,že takovéhle sny se zdají,když chcete něco dokázat.Asi na tom něco bude,protože jsem se v té době pokoušela přestat kouřit.Pak se mi zdálo jak jsem na rozkvetlé louce,koně,psi a to už byla pohoda.Ale moc si sny nepamatuju.Můj přítel mě zase občas překvapil,když mi řekl,že se mu zdálo o koních,to že přijde dopis-a fakt přišel,nebo pohled,obsílka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek