lilibou

Když už jsme u těch snů…o čem sníte??

máte nějaké sny na které rádi vzpomínáte?nebo naopak které vás do teď děsí?nebo například já mívám sny na pokračování:)
o čem sníte?? a víte co to znamená?
Doplňuji:
mě se například zdává,že se nekde nebo nekomu nšco stalo a já nemůžu křičet..kolikrát mě to i vzbudí jak se snažím zakřičet:)

Nejlepší odpověď
Toruk

Mám rád „létací“ sny, kdy létám jako pták.
A naopak nemám rád, když mě někdo honí a já nemůžu utíkat. Pak jsou sny o dlouhém padání… dříve mě děsily, ale teď už ne, teď už si při tom pádu uvědomuji, že nedopadnu a probudím se ještě předtím.

Další odpovědi
anonym

Kdysi v minulém století mě často pronásledovali
Němci.Ve spánku!
Taky jsem nekonečně dlouho padal – kamsi.
Teď to bývá změť blábolů.

iceT

nekdy se mi zdava o tom,ze kdosi cizi,me neznamy me honi po lesich a ja zaboha nemuzu utect,otevrit pusu k volani o pomoc,to se pak budim s krikem a zalita potem,no hruza. nebo kdyz nekam padam a kdyz dopadnu,tak se probudim s trhnutim,to se pak clovek tak poleka,ze nemuze znova usnout.brrr

Fred

Vetsinou si sny nepamatuji nebo behem rana vymizi. 🙂

Vicki

Jednu dobu se mi zdávalo,jak utíkám před něčím neidentifikova­telným(no to je slovo:-))někde v lese,byla tma a najednou železné dveře.Vždycky,když jsem se už už dotkla kliky,tak zmizely a já běžela a běžela.Někde jsem se dočetla,že takovéhle sny se zdají,když chcete něco dokázat.Asi na tom něco bude,protože jsem se v té době pokoušela přestat kouřit.Pak se mi zdálo jak jsem na rozkvetlé louce,koně,psi a to už byla pohoda.Ale moc si sny nepamatuju.Můj přítel mě zase občas překvapil,když mi řekl,že se mu zdálo o koních,to že přijde dopis-a fakt přišel,nebo pohled,obsílka.