leguan

Když uříznu větev z kroucené vrby a dám ji do vody, pustí mě kořeny?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Ano pustí kořeny, já ji rovnou ale zapíchnu do zeminy a ujme se .Každoročně jsem na ní chodila na jaře ,abych si udělala výzdobů do květníků na velikonoce a loni jsem ji nechala v květináčích a mám krásné stromky a nemusím již nikam na lup chodit

fotku dodám-za chvíli vyfotím
Doplňuji:
http://img.na­dapenny.com/t20/112­38/nadap003510780­070232.jpg

Další odpovědi
tatanka

Každopádně ve vodě hodně rychle pustí krásně čeveně zbarvené kořeny. Jsou velmi bohaté a po přesazení do půdy rychle zakoření.