Avatar uživatele
anonym

Když to propojím..facebook s odpověďmi,tak co vše ostatní uvidí,jen to profilové foto??

Doplňuji:
díky GangstaHelper,to že je dole v pravém rohu odkaz na facebook,jsem si všimla,myslím,že je tam už déle,tohle mě překvapilo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? odik, annas, Jahoda, rynek878 před 5053 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
standa

Výhody a nevýhody propojení Odpovedi.cz & FB zde už byly nebo budou určitě dostatečně popsány…

Já jen upozorňuji, že na ono tlačítko ´Connect with Facebook´ když nechcete, tak vůbec nemusíte klikat…, je to vaše volba 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

myslím si,že se něco podobného dalo očekávat.

bez připojení na Facebook,nebudete mít možnost ohodnotit otázku jako užitečnou.
Doplňuji:
administrátor: Otázky je možné nadále označovat jako užitečné i bez připojení na Facebook. Pouze v případě nastavení automatického sdílení zajímavých otázek na zeď Facebooku (nastavení v profilu) je opravdu nutné být připojen na Facebook

Upravil/a: rynek878

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
odik

Myslím, že propojení s Facebookem není reklamní tah – odpovědi nenabízejí žádné produkty na prodej … propojením můžete dát vědět svým známým na Facebooku, že Vám nějaká otázka přišla zajímavá a tím sem nalákat další lidi – takže jde spíš o propagaci … další výhodou je (hlavně) pro nováčky, že si nemusí zakládat profil – jednoduše se přihlásí na Facebook a současně na Odpovědi (bez zbytečných dalších hesel)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Kurňa tady je ale novinek! Teď jsem přišla a nestačím zírat na novou podobu Odpovědí. Ale moc se mi to nelíbí. Byla bych raději pro tu původní verzi…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GangstaHelper

Ja myslím, že cílem je, že všichni na facebooku uvidí, že jste na odpovědích. Takže jde hlavně o reklamu (proto obchody inzerují na svých stránkách otravně „přidejte se k nám na facebooku“).

Jinak info můžeme co nejdříve očekávat právě tady http://www.od­povedi.cz/tipy/fa­cebook

Je to naše volba, zaplať pánbůh, ale budu ho tam mít vlezle pořád. Myslím si, že kdyby ho dali třeba na stránku můj profil, nebylo by to tak vnucující se.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Uvidí všechno. Uvidí ti do kuchyně, do koupelny, prostě všude.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ReHu

To rynek878 > to malé bílé to je tvůj psík? A co je to zač ??

před 5053 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

mě se to líbí,pořád jsem si stěžovala,že na můj ksicht tu nemají avatar,teď už jsem spokojená. Díky

před 5053 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Kropítko, určitě to tak strašné nebude, jak píšete. Ale obrázek kropítka je milý.

před 5053 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Díky Annas

před 5053 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek