Džanička

Když telefonuji na skype, tak hovor hrozně hučí že si nerozumíme, nevíte čím to může být?

Připadám si jako bych stála u nastartovaného auta,a přitom mám při hovoru vše vypnuté. Máme oba nový notebook. Poraďte jak to odstranit. Za chvíli z toho snad ohluchnu. Dělá vám to taky někomu???

Nejlepší odpověď
Hlada

Mikrofon notebooku snímá vibrace HDD. Na telefonování jsou nejlepší sluchátka s mikrofonem. Máte oba vypnutý mikrofon v sekci přehrávání? Zkuste dát notebooky na měkkou podložku.

Další odpovědi
tuCZek

Většinou to dělá zpětná vazba mikrofonu,ale jak se toho zbavit to nevim.Nasaďte si na obou stranách sluchátka,mělo by to pomoct.

greycell

zkuste v počítači v Audio Control Panel poštelovat hladiny na speakerech a mikrofonu.