Kdyz telefonuji a zrovna necmaram , tak chodim po byte sem a tam … i 20 " kolecek " ! 🙂 Neni to vazne ? -iv-

P.S. Chodite take sem a tam ? Davam to radeji do " zdravi ". 🙂 -iv-
Doplňuji:
A to mam jeste nuceni nekdy chodit do schodu a ze schodu … , ale to jsem si " zatim " zakazala. 🙂

Nejlepší odpověď
quentos

aspoň jsi fyzicky aktivní, 20 koleček je furt lepší, než kdyby to bylo o kolečko míň :{)))>

Další odpovědi
anonym

Klinicky je to zcela běžné, dělají to mnozí z nás, je z toho patrná určitá impulzivnost a činorodost. V tvém případě mohla přispět i předsvatební horečka, to po intenzivní a vyčerpávající svatební noci přejde, tzv. se uklidní hormony.
P.S. Já volám v klidu, případně přitom dělám jiné nenáročné úkony, net, kafe, drobný úklid, cigárko apod.
P.S. Při mobilování s tebou bych asi stál v pozoru nebo klečel s pravou dlaní na srdci, to podle tónu a druhu hovoru.

tom004

Podle mne,není,ale možná koberec,by měl jiný názor. 🙂

Deli

Milá -iv-, jak jsem již psala k té otázce o čmárání, chodím a ještě „bidýlkuju“.
Že bych byla přeci jen slepice???? 🙂

casey

Doufam, ze to vazne neni. Chodim taky a dokonce rychleji, nez, kdyz jdu do prace.

Ponytail

Juhů, myslela jsem, že jsem s touto úchylkou jediná a ono ne! 🙂 Taky chodím, občas velice rychle. Bohužel mám malý byt, takže koberec bude brzy prošlapaný. 🙂

led

To je výborný nápad. Načo pozerať pri telefonovaní na čas. Počítajme 1hovor=2kolečká 2.hovor=2okolečiek.
Aký máte časový limit na 1kolečko?
heslo dňa:ZIEh (Zdravie+Infor­mácie+Ekonomi­ka hovoru)
Ja robím pri telefonovaní všeličo možné, ale toto ma nenapadlo.