Avatar uživatele
anonym

Kdyz telefonuji a zrovna necmaram , tak chodim po byte sem a tam … i 20 " kolecek " ! 🙂 Neni to vazne ? -iv-

P.S. Chodite take sem a tam ? Davam to radeji do " zdravi ". 🙂 -iv-
Doplňuji:
A to mam jeste nuceni nekdy chodit do schodu a ze schodu … , ale to jsem si " zatim " zakazala. 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? led, Kerberus, tom004, dougie, Deli, anonym před 4641 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

aspoň jsi fyzicky aktivní, 20 koleček je furt lepší, než kdyby to bylo o kolečko míň :{)))>

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Klinicky je to zcela běžné, dělají to mnozí z nás, je z toho patrná určitá impulzivnost a činorodost. V tvém případě mohla přispět i předsvatební horečka, to po intenzivní a vyčerpávající svatební noci přejde, tzv. se uklidní hormony.
P.S. Já volám v klidu, případně přitom dělám jiné nenáročné úkony, net, kafe, drobný úklid, cigárko apod.
P.S. Při mobilování s tebou bych asi stál v pozoru nebo klečel s pravou dlaní na srdci, to podle tónu a druhu hovoru.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Podle mne,není,ale možná koberec,by měl jiný názor. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Milá -iv-, jak jsem již psala k té otázce o čmárání, chodím a ještě „bidýlkuju“.
Že bych byla přeci jen slepice???? 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

Doufam, ze to vazne neni. Chodim taky a dokonce rychleji, nez, kdyz jdu do prace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ponytail

Juhů, myslela jsem, že jsem s touto úchylkou jediná a ono ne! 🙂 Taky chodím, občas velice rychle. Bohužel mám malý byt, takže koberec bude brzy prošlapaný. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

To je výborný nápad. Načo pozerať pri telefonovaní na čas. Počítajme 1hovor=2kolečká 2.hovor=2okolečiek.
Aký máte časový limit na 1kolečko?
heslo dňa:ZIEh (Zdravie+Infor­mácie+Ekonomi­ka hovoru)
Ja robím pri telefonovaní všeličo možné, ale toto ma nenapadlo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek