Michal Kole

Když svojí stížnost na obchod napíšu na Českou obchodní inspekci, co s tím ČOI bude dělat ?

Nejlepší odpověď
Mapel

Tvoji stížnost prověří.

Další odpovědi
anonym

Najdou si na google.com „Michal Kolesa“ a budou se smát, až se budou za břicho popadat.

Pájo

Tvému podnětu přiřadí jednací číslo, na základě tebou doložených informací a písemných podkladů („důkazů“) se tím začnou zabývat a celou věc prošetří. Do 30 dnů ti pošlou k celé věci vyjádření.