Natty

Kdyz student dostane tridnickou dutku ve tretim rocniku na SS, dozvi se to treba na prijimackach na VS?

Odpovědi
Emefej

Důtku ze střední na VŠ nikdo řešit nebude. Já jsem měl ve třeťáku dokonce dvojku z chování a na VŠ mě vzali.

Lamalam

To si jako myslíš, že když je někdo v sedmnácti drzý na učitelku, že ho proto nenechají studovat na VŠ?

klumprt

Myslím, že na VŠ nechtějí ani výpis z rejstříku trestů, natož nějaké lapálie ze střední.