Avatar uživatele
bolak

Když střelím bráchu vzduchovkou do zad, může se mu něco stát?

Neublížím mu tím nějak?

Doplňuji:
Timy: Jak to že nechápeš? Otázka je celem srozumitelně napsaná. Stát se může cokoliv, můžeš chytnout křeč do ruky v době kdy mačkáš spoušť a hlaveň se ti vychýlí z původního směru.

Zajímá mě, kdybych čirou náhodou třeba trefil bráchu (kterej se pořád někde plete) dozad, tak jestli bych mu tím v zádech udělal ďolíček, něbo by se mu brok zaryl několik mm pod kůži nebo jestli by se mu to mohlo provrtat až do hloubky a mohlo dojít k orgánovému poškození, případně k jak vážnému.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 4330 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pokud potřebuješ být jedináček,tak to zkus !Můžeš mu způsobit vážné zdravotní problémy…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Když bude mít ochrannou vestu, tak ne. 🙂

Pamatuji si, že jsem kdysi dávno (fakt to nebylo před rokem!) toužila po opici na gumě, pískácí takový… Měli ji komedianti na střelnici a úkolem bylo skolit pár špejlí. Chtěla jsem to dokázat!
Bába mi tam naládovala pušku a já jí zvedla – za kohoutek! No co ti budu povídat, z těch pěti cenťáků – skoro čistej průstřel, identifikace nemožná…Ale ne, kecám! Bába měla zadnici obřích rozměrů – takový přírodní tlumič, takže jen děsně vřískala a nadávala mi tak sprostě, jak do té a od té doby už nikdy nikdo. Střelné zbraně jsem tedy do budoucna zavrhla a raději „útočím“ „jen“ slovně. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

popros bráchu, nech napred strelí on teba do chrbta.
Aspoň budeš vedieť, čo to obnáša.

(seximozog? hm, hm)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nemusí se stát nic, může to ale také způsobit vážné zdravotní potíže, třeba až invaliditu. Při určité souhře jistých okolností může to znamenat i smrt.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Záleží od vzdialenosti – tj.rýchlosti broku. Ak narazí do mäkkého tkaniva môže vletieť pomerne hlboko, i do srdca. Takže to radšej neskúšajte.
PS.
ja som to v mladosti schytala asi z 10–15m vzdialenosti (necielená náhoda, nesprávne miesto v nesprávnom čase) a museli to vyberať operačne blízko nebezpečného miesta, keby to bolo do oka som slepá.
Takže to radšej ani neskúšajte, ani v myšlienkách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

záleží na tom kam ho trefíš a z jaké vzdálenosti,popř také z jaké vzduchovky.
Ale moc bych si s tím nezahrával i airsoftová zbraň dokáže pořádně ublížit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Jistě – bude ho strašně bolet ruka jak tě zfackuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Timy

Nějak nechápu tvou otázku. Jak tě to prosim tě napadlo?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek