bolak

Když střelím bráchu vzduchovkou do zad, může se mu něco stát?

Neublížím mu tím nějak?

Doplňuji:
Timy: Jak to že nechápeš? Otázka je celem srozumitelně napsaná. Stát se může cokoliv, můžeš chytnout křeč do ruky v době kdy mačkáš spoušť a hlaveň se ti vychýlí z původního směru.

Zajímá mě, kdybych čirou náhodou třeba trefil bráchu (kterej se pořád někde plete) dozad, tak jestli bych mu tím v zádech udělal ďolíček, něbo by se mu brok zaryl několik mm pod kůži nebo jestli by se mu to mohlo provrtat až do hloubky a mohlo dojít k orgánovému poškození, případně k jak vážnému.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud potřebuješ být jedináček,tak to zkus !Můžeš mu způsobit vážné zdravotní problémy…:D

Další odpovědi
Damiana

Když bude mít ochrannou vestu, tak ne. 🙂

Pamatuji si, že jsem kdysi dávno (fakt to nebylo před rokem!) toužila po opici na gumě, pískácí takový… Měli ji komedianti na střelnici a úkolem bylo skolit pár špejlí. Chtěla jsem to dokázat!
Bába mi tam naládovala pušku a já jí zvedla – za kohoutek! No co ti budu povídat, z těch pěti cenťáků – skoro čistej průstřel, identifikace nemožná…Ale ne, kecám! Bába měla zadnici obřích rozměrů – takový přírodní tlumič, takže jen děsně vřískala a nadávala mi tak sprostě, jak do té a od té doby už nikdy nikdo. Střelné zbraně jsem tedy do budoucna zavrhla a raději „útočím“ „jen“ slovně. 🙂

arygnoc

popros bráchu, nech napred strelí on teba do chrbta.
Aspoň budeš vedieť, čo to obnáša.

(seximozog? hm, hm)

Drap

Nemusí se stát nic, může to ale také způsobit vážné zdravotní potíže, třeba až invaliditu. Při určité souhře jistých okolností může to znamenat i smrt.

led

Záleží od vzdialenosti – tj.rýchlosti broku. Ak narazí do mäkkého tkaniva môže vletieť pomerne hlboko, i do srdca. Takže to radšej neskúšajte.
PS.
ja som to v mladosti schytala asi z 10–15m vzdialenosti (necielená náhoda, nesprávne miesto v nesprávnom čase) a museli to vyberať operačne blízko nebezpečného miesta, keby to bolo do oka som slepá.
Takže to radšej ani neskúšajte, ani v myšlienkách.

honza19hk

záleží na tom kam ho trefíš a z jaké vzdálenosti,popř také z jaké vzduchovky.
Ale moc bych si s tím nezahrával i airsoftová zbraň dokáže pořádně ublížit.

venkovan

Jistě – bude ho strašně bolet ruka jak tě zfackuje.

Timy

Nějak nechápu tvou otázku. Jak tě to prosim tě napadlo?