Zlatý

Když střelím bráchu vzduchovkou do zad, může se mu něco stát?

Neublížím mu tím nějak?

Doplňuji:
Timy: Jak to že nechápeš? Otázka je celem srozumitelně napsaná. Stát se může cokoliv, můžeš chytnout křeč do ruky v době kdy mačkáš spoušť a hlaveň se ti vychýlí z původního směru.

Zajímá mě, kdybych čirou náhodou třeba trefil bráchu (kterej se pořád někde plete) dozad, tak jestli bych mu tím v zádech udělal ďolíček, něbo by se mu brok zaryl několik mm pod kůži nebo jestli by se mu to mohlo provrtat až do hloubky a mohlo dojít k orgánovému poškození, případně k jak vážnému.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokud potřebuješ být jedináček,tak to zkus !Můžeš mu způsobit vážné zdravotní problémy....:D

Další odpovědi:

Zlatý

Když bude mít ochrannou vestu, tak ne. :-)

Pamatuji si, že jsem kdysi dávno (fakt to nebylo před rokem!) toužila po opici na gumě, pískácí takový... Měli ji komedianti na střelnici a úkolem bylo skolit pár špejlí. Chtěla jsem to dokázat!
Bába mi tam naládovala pušku a já jí zvedla - za kohoutek! No co ti budu povídat, z těch pěti cenťáků - skoro čistej průstřel, identifikace nemožná...Ale ne, kecám! Bába měla zadnici obřích rozměrů - takový přírodní tlumič, takže jen děsně vřískala a nadávala mi tak sprostě, jak do té a od té doby už nikdy nikdo. Střelné zbraně jsem tedy do budoucna zavrhla a raději "útočím" "jen" slovně. :-)

Zlatý

popros bráchu, nech napred strelí on teba do chrbta.
Aspoň budeš vedieť, čo to obnáša.

(seximozog? hm, hm)

Zlatý

Nemusí se stát nic, může to ale také způsobit vážné zdravotní potíže, třeba až invaliditu. Při určité souhře jistých okolností může to znamenat i smrt.

Zlatý

Záleží od vzdialenosti - tj.rýchlosti broku. Ak narazí do mäkkého tkaniva môže vletieť pomerne hlboko, i do srdca. Takže to radšej neskúšajte.
PS.
ja som to v mladosti schytala asi z 10-15m vzdialenosti (necielená náhoda, nesprávne miesto v nesprávnom čase) a museli to vyberať operačne blízko nebezpečného miesta, keby to bolo do oka som slepá.
Takže to radšej ani neskúšajte, ani v myšlienkách.

Stříbrný

záleží na tom kam ho trefíš a z jaké vzdálenosti,popř také z jaké vzduchovky.
Ale moc bych si s tím nezahrával i airsoftová zbraň dokáže pořádně ublížit.

Zlatý

Jistě - bude ho strašně bolet ruka jak tě zfackuje.

Nějak nechápu tvou otázku. Jak tě to prosim tě napadlo?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2736
Zlatý quentos 1320
Zlatý mosoj 1305
Zlatý Drap 964
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 605
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 538
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 487

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.