piskot.42

Kdyz stojim na parkovisti musim mit chciplej motor. Kdyz cekam v aute a behem 10min jedu zase pryc

Dneska sem zastavil pred uradem a mama si sla neceo radit,Tak jsem cekal v aute.Najednou behem 5min prisel policajt a rika at to chcipnu ze za to muzu dostat pokutu. ze je to pry napsane ve vyhlasce. je to pravda????

Nejlepší odpověď
Pavluška

Místní vyhláška o ochraně životního prostředí může upravovat podobné situace, aby se omezila hlučnost a znečištění ovzduší.

Další odpovědi
hanulka11

Je to pravda , ovzduší je znečištěné již dost a je zbytečné dalšími zplodinami to přikrmovat.

Zdroj: http://www.pre­mis.cz/Premis­GUI/Immission/Im­mission6.aspx

cukrar

To bych rád věděl podle jaké vyhlášky by Vás chtěl trestat. Doufám, že jste se ho zeptal, který předpis byste porušoval, páč vy jste nechal běžet motor kvůli závadě na vozidle.
Nebo co jste udělal?

Hanulko ta vyhláška je úplně o něčem jiném…navíc řidič se musí řídit zákonem 361/2000 a tam není nikde uvedeno, že se musí řídit vyhláškou dané obce, ale to je na další debatu…