Když stahuji filmy (z ulož.to), tak stahování po cca. 50% selže, nevíte co s tím?

Stahovala jsem na Mozille, Exploreru, Opeře i Chromu. Zkoušela jsem i download manažery. Dřív vše fungovalo normálně. Už si opravdu nevím rady.Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Fidel

Měl jsem stejný problém před měsícem. Problém se sám během 2 hodin vyřešil… Myslím si, že chyba byla na straně uložto (přehlcená databáze, výpadek…), protože web jsem měl rychlej jak čert…

Další odpovědi
led

Ulož.to a aj iné podobné stránky pre neregistrovaných znižujú rýchlosť a časový limit sťahovania.
Minulý týždeň sa v tomto zmysle vyjadrili v médiách.