redy

Když sním hodně oříšků, může mi bejt blbě?

Jakýkoliv, normálně se mi motá šiška a cejtím takovou slabost.
Nic špatnýho jsem nejedla, ráno stracciatelu, v poledne plátek hovězího s bramborem a večer nic než ty oříšky.
Nechci vypadat jak …a. Ale nechci volat babčině, ona by měla starost.
Fakt jsem nic podobnýho ještě nezažila.
Ta slabost je dost děsivá.
Nepište ať jdu k doktoroj, je pátek večer.

Děkuju vám

Přežila jsem krutou noc.
A ano máte pravdu, zapoměla jsem pít,a ten oběd, sem asi taky nevychytala.
Oříšky si na nějakej čas odpustím.
Nepamatuju kdy mi bylo tak zle.
Děkuji všem.

Nejlepší odpověď
da ny

Kromě alergie Vám může být špatně, těžko, průjem/zácpa.
Stejně jako po všem, když to člověk přežene s množstvím.
Pokud byly žluklé, můlže Vám být velmi špatně (to je ovšem poznat na jejich chuti).
Podle toho, co jste celý den jedla by se mi motala šiška především hlady :D
Na lačný žaludek je mastnější ořech dost těžký.
Také se může hlásit nějaká viroza, těžko správně odpovědět…

Další odpovědi
bolak

Nojéjej, a bylas dneska venku? Já se byl ráno projít jenom okolo hájku a pod každým třetím stromem nablito, a co myslíš, podíval jsem se nahoru, do koruny stromu, a co bys řekla? Veverky!! jak říkáš.

anonym

Až na ty ořechy jíš samý blbosti, k čemu ti je nějaká stracciatela a co ten oběd? Kde máš zeleninu a ovoce? Co za celý den piješ? Když ti je zle, nejez nic. Ořechy jsou dobrý, ale všeho moc škodí.

Ganymede

Jaky orisky?? Nemas treba alergii?? Neosypala ses?

Mc Merkurion

…to spíš budou dozvuky po včerejšku > neni ti špatně spíš z hladu,dyť si nic nejedla?

pucipuci

Pokud už jsi je někdy jedla a je tak vyloučena alergie, tak to bude počasím. Jde tlak dolů, třeba čekáš menzes nebo jsi těhotná, takže postel a vyčkat a mobil pro jistotu po ruce.

gecco

Mohl ti klesnout krevní tlak – napij se (vody) a lehni si, nohy výš – a ´chvíli´ počkej…
😉

marci1

Bohužel ano, může. Pokud jsi snědla naráz větší množství, mohla sis přivodit bolesti žaludku a zpomalit trávení. Oříšky bývají pro řadu lidí špatně stravitelné, jelikož jsou těžké do žaludku. Jsou velmi kalorické, obsahují mnoho tuku. ☹
http://www.nu­trisport-magazin.cz/orechy-a-jejich-pozitivni-efekt-na-organismus/

Lamalam

Po snězení čehokoliv ve velkém množství ti může být blbě.

ReHu

Není ti blbě z nedostatku tekutin? Nepíšeš, kolik a co jsi pila.
Jakou stracciatellu máš na mysli?
Kolik oříšků a jakých jsi snědla?

Pro Admin2 > neptám se jen tak pro zábavu. Od toho tu jsou jiní.