bolak

Když smažu všechny odpovědi ze zamčené otázky, odemkne se?

Když mi neodpovíte, tak to budu muset vyzkoušet…

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Zajímavý pokus 🙂

Obětuji nějakou svojí otázku ohledně plavání, pro tento test systému.

Další odpovědi
hanulka11

tak to netuším – a vůbec zkoušel to už někdo??????

briketka10

nevím zkus to ??

Drap

Nevím, myslím že ne. Ale jiné ověření než zkouška asi neni. Možná by to věděl Dr.Axl, protože ten ví snad o těchto stránkách všechno, ale ma uzavřený kontakt, takže nevím jak by bylo možno se ho zeptat.

led

Myslím, že odomknúť odpoveď môže len admin.
Zamknutie otázky pomocou nominácie je softwarovo nastavené. Opačný prípad odstránením nominácie vymazaním nie je nastavený. Vy totiž môžte príspevok „zmazaním“ len zneviditeľniť, nie odstrániť.
(zdroj: moja havinka, pri tejto otázke začala od smiechu zavýjať.)

annas

Domnívám se, že ne. Podívej se na nezodpovězené otázky odzadu. Jsou uzavřené, není u nich žádná odpověď. I když vím, že jsem odpovídala. Někdo odpovědi smazal, nejen moje – všechny. Jenže to platilo v minulosti, nevím, jak je to teď.

bolak

Ale ty jsou zamčený z toho důvodu že už sou starý. Co když ale založím otázku, někdo mi odpoví, já ho nominuju, čímž uzamknu otázku a následně jeho odpověď smažu. Odemkne se nebo neodemkne? :)

annas

Máš pravdu, neuvědomila jsem si to. Jedině vyzkoušet.

bolak

Tak se odpověď asi nedozvíme, test odemykatelnosti a zamYkatelnosti byl předčasně ukončen kompletním odstraněním otázky :)

briketka10

všimla jsem si a MAZAL opět na scéně !!