England1522

když skončila válka v 1945 tak manželky nacistů příklad Himler také oholily hlavy a ponižovali a nebo ty nechaly být.

Odpovědi
odpomass

Takováto a horší zvěrstva opláceli především davy lidí, mezi které se zajatí Němci dostali. Jinak osoby, o kterých píšeš, byli normálně zatčené (pokud se je vůbec podařilo dohledat) a případně právoplatně odsouzené u mezinárodní­ho soudu.