Když skenuji, bere mi to barvu z tiskárny?

Moje mmaka mi zazatuje skenovat moje každodenní zápisky nemocnému solužákovi...když jsem se jí zeptala proč odpověděla mi, že to žere barvu z tiskárny je to pravda?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Pokud skenuješ a posíláš mu to třeba mejlem, tak to žádné barvy nebere.
Pokud však naskenované zápisky vytiskneš a pak mu to předáš, tak samozřejmě tisk barvu bere.

Další odpovědi:

Pokročilý

Dekuji za zprijemneni vecera :D :D ne, nebere to barvu z tiskarny

Zlatý

Bere to barvu z tiskárny. Při každém zapnutí inkoustové tiskárny se pročisťují trysky malým množstvím barvy. Bude lepší cartridge vyndat nebo nahradit prázdnými.

Pokročilý

Jo, po kýblech.

Stříbrný

Pokud je to inkoustová multifunkce (předpokládám), pak pravděpodobně to trochu barvy sežere - po zapnutí tiskárny je chvilku slyšet že se tiskárna rozběhla a hejbe mechanikou - to je právě to pročišťování trysek. Pokud je tiskárna opravdu inteligentní, mohla by to necha až na doby kdy opravdu bude někdo chtít tisknout (zas by to pak trochu zdržovalo). Nevím ale o tom, že by se nějaká multifunkce opravdu takto inteligentně chovala. Zkus ji pozorovat - pokud po zapnutí bude zticha, nebudeš slyšet žádné projev točících se koleček a jezdících vozíků, asi bys byla uživatelkou takto pokročilé techniky. Pak nám dej vědět i o jaký typ se jedná.

Cartridge vyndat nebo nahradit prázdnými nedoporučuji. Zvyšuje se riziko zaschnutí tiskové hlavy, myslím že to za tu úsporu inkoustu nestojí.

Diskuze k otázce

Stříbrný

Dochy

Pokud je to inkoustová multifunkce (předpokládám), pak pravděpodobně to trochu barvy sežere - po zapnutí tiskárny je chvilku slyšet že se tiskárna rozběhla a hejbe mechanikou - to je právě to pročišťování trysek. Pokud je tiskárna opravdu inteligentní, mohla by to necha až na doby kdy opravdu bude někdo chtít tisknout (zas by to pak trochu zdržovalo). Nevím ale o tom, že by se nějaká multifunkce opravdu takto inteligentně chovala. Zkus ji pozorovat - pokud po zapnutí bude zticha, nebudeš slyšet žádné projev točících se koleček a jezdících vozíků, asi bys byla uživatelkou takto pokročilé techniky. Pak nám dej vědět i o jaký typ se jedná.

Cartridge vyndat nebo nahradit prázdnými nedoporučuji. Zvyšuje se riziko zaschnutí tiskové hlavy, myslím že to za tu úsporu inkoustu nestojí.

Stříbrný

Dochy

ggrrrrr.... sem ne...

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.