Terez10

Když skenuji, bere mi to barvu z tiskárny?

Moje mmaka mi zazatuje skenovat moje každodenní zápisky nemocnému solužákovi…když jsem se jí zeptala proč odpověděla mi, že to žere barvu z tiskárny je to pravda?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Pokud skenuješ a posíláš mu to třeba mejlem, tak to žádné barvy nebere.
Pokud však naskenované zápisky vytiskneš a pak mu to předáš, tak samozřejmě tisk barvu bere.

Další odpovědi
sesednizkola

Dekuji za zprijemneni vecera :D :D ne, nebere to barvu z tiskarny

Hlada

Bere to barvu z tiskárny. Při každém zapnutí inkoustové tiskárny se pročisťují trysky malým množstvím barvy. Bude lepší cartridge vyndat nebo nahradit prázdnými.

zelí

Jo, po kýblech.

Dochy

Pokud je to inkoustová multifunkce (předpokládám), pak pravděpodobně to trochu barvy sežere – po zapnutí tiskárny je chvilku slyšet že se tiskárna rozběhla a hejbe mechanikou – to je právě to pročišťování trysek. Pokud je tiskárna opravdu inteligentní, mohla by to necha až na doby kdy opravdu bude někdo chtít tisknout (zas by to pak trochu zdržovalo). Nevím ale o tom, že by se nějaká multifunkce opravdu takto inteligentně chovala. Zkus ji pozorovat – pokud po zapnutí bude zticha, nebudeš slyšet žádné projev točících se koleček a jezdících vozíků, asi bys byla uživatelkou takto pokročilé techniky. Pak nám dej vědět i o jaký typ se jedná.

Cartridge vyndat nebo nahradit prázdnými nedoporučuji. Zvyšuje se riziko zaschnutí tiskové hlavy, myslím že to za tu úsporu inkoustu nestojí.

Dochy

Pokud je to inkoustová multifunkce (předpokládám), pak pravděpodobně to trochu barvy sežere – po zapnutí tiskárny je chvilku slyšet že se tiskárna rozběhla a hejbe mechanikou – to je právě to pročišťování trysek. Pokud je tiskárna opravdu inteligentní, mohla by to necha až na doby kdy opravdu bude někdo chtít tisknout (zas by to pak trochu zdržovalo). Nevím ale o tom, že by se nějaká multifunkce opravdu takto inteligentně chovala. Zkus ji pozorovat – pokud po zapnutí bude zticha, nebudeš slyšet žádné projev točících se koleček a jezdících vozíků, asi bys byla uživatelkou takto pokročilé techniky. Pak nám dej vědět i o jaký typ se jedná.

Cartridge vyndat nebo nahradit prázdnými nedoporučuji. Zvyšuje se riziko zaschnutí tiskové hlavy, myslím že to za tu úsporu inkoustu nestojí.

Dochy

ggrrrrr… sem ne…