WeeBear

Když si z eshopu Euronics objednám zboží, jak dlouho bude „ležet“ na prodejně?

Dobré odpoledne,

možná jsem slepá a opravdu se jen k informaci neumím dopátrat, ale snad někdo poradí. Když si objednám z eshopu http://euronics.cz zboží s vyzvednutím a platbou na prodejně, jak dlouho mi zboží po doručení na prodejnu budou držet, než ho odešlou zpátky? Je to 14 dní? Našla jsem tam akorát rezervaci na 3 dny, ale po tu dobu si zboží nestihnu vyzvednout. Našla jsem jen tento článek http://www.eu­ronics.cz/osob­ni-odber-na-prodejnach/d-72/ , který informuje jen o tom, co již vím.

Díky za odpovědi.
Doplňuji:
Napsat jim určitě zkusím, nicméně čekám nějakou špatně generovanou odpověď. Již několikrát jsem u nich objednávala, bohužel si ale nepamatuji, jak dlouho uložení bylo, je ale fakt, že když to nejsou výdejny, jak píšete, tak to moc dlouhá doba nebude. V obchodních podmínkách jsem také nic nenašla… Tak zkusím napsat a uvidím.

Odpovědi
gecco

Asi bych jim napsal – http://www.eu­ronics.cz/kon­takt/t-49/ , protože prodejny Euronics nejsou ´výdejny´, ale prodejny, které sortiment eshopu prodávají také.
Podle mne, pokud jim napíšeš, aby ti zboží rezervovali týden či dva, ti bez problému vyhoví.
Doplňuji:
Kdyžtak poté přidej odpověď – zkušenost, do Diskuse, sice tam nenakupuju, ale možná někdy budu – a může se tato informace hodit i ostatním.
😉

marci1

Cituji z jejich stránek ohledně osobního odběru na prodejnách : „Objednejte si v našem e-Shopu zboží za internetové ceny a jako způsob dopravy zvolte osobní odběr na prodejně Euronics. Vaši zásilku dopravíme do místa, které si sami vyberete a na vás zůstane jen vyzvednout si ji v takovém čase, který vyhovuje právě vám!“ 🙂

Zdroj: http://www.eu­ronics.cz/osob­ni-odber-na-prodejnach/d-72/

Michálek1245

Já bych řekl, že je to prostě o tom, za jak dlouho si ho vyzvednete, ne? Nebo se ptáte na to, jak dlouho to bude ležet na prodejně, než to pošlou zpátky do skladové montované haly? Mám za to, že Euronics v tomhle ohledu nabízí poměrně fajn úložní dobu a pokud se vám to nehodí, tak se lze s nimi domluvit. Ale samozřejmě asi nevyhoví ve všem. Od toho tu jsou pak kurýři a různé uloženky.

WeeBear

Marci, to jsem již četla. Bohužel „v čase, který vyhovuje právě vám“ spíše míní to, že si danou věc můžete vyzvednout kdykoli v otevírací době. Ne, že na prodejně bude nekonečně, tudíž že kdybych si to třeba chtěla vyzvednout za, dejme tomu, týden, že tam ještě bude. Mě zajímá hlavně ten časový údaj v konkrétních dnech, než ji pošlou zpět.