Acer

Když si vytvářím minecraft server přes bukkit tak když si chci vypnout online mod tak to prostě nejde, co stím?

Prostě když si zapnu ten run.bat tak se mi to rozjede a já pak dám stop a enter, potom otevřu server properties a nastavím si ho, jako první jdu vypnout online mode takže je tam napsáno online-mode=true a já místo true dám false a uložím, potom si zase zapnu run.bat a naběhne mi server a když se zase kouknu do server properties tak je tam zase online-mode=true a já chci prostě false jinak se nepřipojím já ani mí kamarádi. Jde to nějak spravit, když jsem se koukal na tutoriali tak jim to šlo normálně ale mě to nejde. prosím poraďte.

Odpovědi
anonym

Kup si minecraft, nebo přejdi na Vlastní server! Warez zde ti radit nebudeme!!!