Když si vráci někdo zapomene píchnout příchod, ale na píchnutí odchodu nezapomene. Dělá pak směnu zadarmo?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud tě někdo vidí z vedení, odvedl jsi svoji práci, hodiny se ti dopíši, ale měl bys o tom říct, že jsi zapomněl píchnout. U nás ve firmě to nejde, protože chodíme přes dvě píchačky. Jedna je na pracovišti a pokud se neodhlásím, na vrátnici mě to přes turniket nepustí a tak se musí zpět.

Další odpovědi
zjentek

my píchačky nemáme a taky děláme za peníze ..máme tam jedinou píchačku a ta se jmenuje Vlasta ;q

anonym

To záleží na zaměstnavateli jak je k tomuto benevolentní.
U nás máme taky píchačky a když někdo zapomene píchnout,nic se neděje,mistr práci napsal do šichet na papír

Pepa25

Bohužel netuším, jaká máte pravidla pro píchačky … Popsaná situace může nabývat poloh od nereálná (bez píchnutí není fyzicky možné se dostat do práce), přes problém (např. nutné dokládat jinak, např. prohlášením vedoucího) až po žádný problém (evidence docházky je pouze formální).