Oprah

kdyz si vezmu od banky pujcku na byt s kterym i rucim muzu ho za 1–2 mesice prodat,kdyz jim z prodeje vratim penize?

Nejlepší odpověď
Deli

Na byt je v tom případě zástavní právo banky, což je vedené i na katastru.
Prodat ho můžete, ale pouze po jednání s bankou.
Peníze vrátíte, ale musíte zaplatit i úroky a navíc daň z prodeje nemovitosti.
Pokud tedy uvažujete takto koupit levný byt a dráže ho prodat, nevyděláte na tom, obávám se, že na úrocích ještě proděláte.

Další odpovědi
anonym

Muzete … ale berete na sebe riziko , ze : Koupite napr. byt za 1 300 000 kc . Na nej si vezmete hypoteku. Byty ale klesnou ( cena ) .. banka vam vezme hypoteku za prodej bytu … to znamena , ze nebudete mit zadny byt a jeste budete muset trebas doplacet 100 tisic , ktere jste prodelali. Pokud by jste naopak ale vydelali , platite nejen dan z prodeje nemovitosti , ale i ze zisku. -iv-

vivatis2

Nejspíše ne.