JeniKKula

Když si v letadle vezmu notebook k sobě, budou mi ho prohledávat jestli tam nemám stažený obsah?

Nejlepší odpověď
badisko

nebudou …:D taky litam s notasem a nestolo se mi to ani jsem otom neslysel..navic ti budou na miste tezko dokazovat ze nemas svou kopii napr filmu ..a nemaj na to cas je to jen strasak…

Další odpovědi
HugoCharles

Ne. :D
Nikdy jsem se s tím nesetkal, nikdy jsem o tom ani neslyšel a není v časových možnostech letiště, aby každému prohledávali zařízení a u všeho softwaru zkoumali, jestli je legální nebo ne.

autacek

Teoreticky můžou, prakticky se to moc nedělá. Jinak bacha na legislativu jiných zemí, to že kopie pro osobní potřebu vyhovuje možná v Česku, v cizině to může být zcela jinak ;)