jentakneres

Když si v cizině koupím Smartphone (od Samsungu) a bude v anglickém jazyku můžu si v něm nastavit i češtinu ?

Je to Samsung Galaxy II :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Bedy

Ano.

Ano, neměl by být problém, neboť v něm nainstalovaný operační systém Android je lokalizován do mnoha jazyků, včetně češtiny. Není problém si jí nastavit v nastavení telefonu, eventuálně doinstalovat.

Jen si dávejte pozor, kde to budete kupovat a taky myslete na případy, kdy bude nutné telefon reklamovat. Samsung zrovna na kvalitu moc nejede, ten jede hlavně na množství.

Další odpovědi

Ano.

pája139

Ano.

Josef 2000

Ano.

Doplňuji:
to určitě.