bolak

Když si uložim zdejší stránku do MHT formátu, tak se mi po otevření v Opeře nezobrazí příspěvky v diskuích…

Kde mám co nastavit aby tam byly vidět?

Odpovědi
anonym

Proč používáš Operu. Ve firefoxu nemám problém s htm (html). Opera je dobrá, ale nepřišel jsem ji na chuť.

bolak

Opera je jedinej prohlížeč, kterej umí zpracovat tyhle stránky do tý míry abych nezešílel. U ostatních se mi 5 vteřin načítá zdejší google lišta, po každým uděleným palci se mi obnovuje celá stránka a někdy mi to hlásí že už jsem hlasoval, ačkoliv jsem ještě nehlasoval.

Je to tu zatím stále takové postižené a opera umožňuje bezbariérový přístup.