Když si u doktora nechám píchnout pierc do jazyka potřebuju souhlas rodiču?

Je mi 14 ...... :)
Doplňuji:
Mamka o tom ví,že chci pierc do jazyka,ale řekla mi,že je to prý hnusné,ale když na to budu mít peníze a budu se o to starat ,tak v dejme tomu ... Ale niják se na to netvářila... Tatka by mi to možná dovolil ale ještě jsem se neptala.. A jestli tam zajdu,budou muset jít se mnou... ?? :D...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Odpovím Ti otázkou. Byla by jsi ráda, kdyby Tvoje 14letá dcera přišla domů s piercingem v puse ? A nic Ti neřekla ? To by jsi "valila" oči, což ? :-)))))

Další odpovědi:

Po dosažení 14 let si o piercingu (apod.) můžeš rozhodovat sama (souhlas rodičů nepotřebuješ) - nicméně, být tebou, bych se s nimi určitě domluvil - ´válčit´ s někým, kdo je za zebe zodpovědný (a za jehož peníze žiješ) nedělává dobrotu.
Doplňuji:
;-)
No - ono to vážně není zrovna ´nejpřitažlivější´ - aspoň podle mne (a to pomíjím možné zdravotní komplikace).
Ne - pokud máš jak prokázat, že je ti 14, nemusí s tebou chodit.

Diskuze k otázce

Zlatý

arygnoc

niet dôvod, aby ste tak činila.

myslím tým to samotné vsadenie železa do pusy.
to za prvé.

za druhé:
vy vlastným rodičom neveríte?
vychovávajú vás, šatia, živia a to všetko ku vašej spokojnosti (máte i počítač, však? - nepokladajte to za samozrejmosť!)
tak prečo nedôverujete rodičom i v názore na piercing a chcete to pred nimi tajiť, resp. to urobiť bez ich súhlasu?

Zlatý

arygnoc

po doplnení:

mamka má pravdu, je to hnusné.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.