*Makůš*

Když si u doktora nechám píchnout pierc do jazyka potřebuju souhlas rodiču?

Je mi 14 ...... :)
Doplňuji:
Mamka o tom ví,že chci pierc do jazyka,ale řekla mi,že je to prý hnusné,ale když na to budu mít peníze a budu se o to starat ,tak v dejme tomu … Ale niják se na to netvářila… Tatka by mi to možná dovolil ale ještě jsem se neptala.. A jestli tam zajdu,budou muset jít se mnou… ?? :D…

Nejlepší odpověď
marci1

Odpovím Ti otázkou. Byla by jsi ráda, kdyby Tvoje 14letá dcera přišla domů s piercingem v puse ? A nic Ti neřekla ? To by jsi „valila“ oči, což ? 🙂

Další odpovědi
anonym

Po dosažení 14 let si o piercingu (apod.) můžeš rozhodovat sama (souhlas rodičů nepotřebuješ) – nicméně, být tebou, bych se s nimi určitě domluvil – ´válčit´ s někým, kdo je za zebe zodpovědný (a za jehož peníze žiješ) nedělává dobrotu.
Doplňuji:
😉
No – ono to vážně není zrovna ´nejpřitažlivější´ – aspoň podle mne (a to pomíjím možné zdravotní komplikace).
Ne – pokud máš jak prokázat, že je ti 14, nemusí s tebou chodit.

arygnoc

niet dôvod, aby ste tak činila.

myslím tým to samotné vsadenie železa do pusy.
to za prvé.

za druhé:
vy vlastným rodičom neveríte?
vychovávajú vás, šatia, živia a to všetko ku vašej spokojnosti (máte i počítač, však? – nepokladajte to za samozrejmosť!)
tak prečo nedôverujete rodičom i v názore na piercing a chcete to pred nimi tajiť, resp. to urobiť bez ich súhlasu?

arygnoc

po doplnení:

mamka má pravdu, je to hnusné.