jirka F

Když si stáhnu Windows 10, příjdu i o svoje osobní data, jako jsou obrázky, videa, zvuky, hry?

chci si stáhnout Windows 10 ale bojím se že příjdu i o svoje osobní data

Když si stáhnu ten windows 10 příjdu i o svoje osobní data (jako jsou obrázky, videa, zvuky, hry)?

Odpovědi
Zbynas

Přesuň si pro jistotu data z uživatelské složky (dokumenty, stažené soubory apod.) přímo na root disku.

McArthur

Sice se Windows 10 tváří jako velká aktualizace, považuj ji ale za potenciálně rizikovou, tj. raději si zálohu všechna svá data na externí disk. Ostatně to bys měl dělat průběžně.

Při přechodu na Win10 se může stát, že se přechod nezdaří. Systém by se sice měl vrátit zpět do původního stavu, určitá rizika jeho pádu tu existují.