panxnotdead

Když si smažu mail,popřípadně facebook, můžou ještě zjistit z jaké je to adresy?

Doplňuji:
Myslím to tak, že když někomu něco napíšu a pak si smažu mail, tak jestli to jde zjistit

Nejlepší odpověď
badisko

No to je teda goool ..jazne ze kdyz nekomu napises email ze zvisti tvou IP adresu …:D podivej ze do hlavicky E-mailu tam najdes IP odesilatele a mnohem vice …pak uz staci jen zadat IP do google.cz a v nekterych pripadech najdes i ardesu fizickou nebudu to tady rozvadet …

Další odpovědi
anonym

Nevím, co myslíš tím – „si smažu mail,popřípadně facebook“.
Ale ano, pokud na netu něco (u)děláš, je IP (atd.) zjistitelná.

talka

„pak si smažu mail“ – tak ho máš v koši, pokud jsi ještě koš nevysypala.

Nazdar Bazar

V čem to vadí ?