AJICEK

Když si prdnu tak si všíhni drží nos-jak to?

Nejlepší odpověď
mosoj

Odpovědět se na to nedá, smát se tomu nedá. Tak co tady s tím ?
Doplňuji:
Eště že prdíš jinde.

Další odpovědi
iceT

Sorry,ale asi smrdíš,když si tamto,se nediv.Ale dej si bacha,aby ses jednou nepotento.....

led

Nechcú ti odobrať celý zážitok dýchanie aromatického vzduchu, ni atom arómy vo vzduchu nesmie ti ujsť. „Len zhlboka dýchaj, dýchaj. My tu ešte chvíľku vydržíme nedýchať, než nám dôjde zle…“

dnb

Co znamená všíhni? Asi smrdíš víc než ostatní, ale z toho si nic nedělej. Myslím, že si ten nos drží i když si neprdneš.....už jen ta otázka pěkně smrdí

arygnoc

asi to bolo hovno, už keď si to jedol.
tak preto to ty necítiš.

:-Q

Dochy

Proto6e na to aby ti drželi pr..l je už pozdě ;-0

Nevíteto?

Jednoduše… Smrdíš! 🙂

anonym

Arygnoc – ROFL