dáma z ČR

když si pořídím audio knihu ve formátu mp3.Lze ji přehrávat na rádiu?

Nejlepší odpověď
brillant

Pokud rádio umí přehrávat soubory mp3 tak ano. Blíže nemůžem specifikovat, protože nám tajíš o jaké rádio se jedná.

Další odpovědi
Bedy

Pokud nemáte staré rádio, tak by to mělo jít přehrát. Schválně se na něj podívejte, jestli tam někde neuvidíte MP3.

Pokud ta audioknížka má méně jak 80 minut, tak bych to určitě vypálil na Cédéčko jako zvukový disk pomocí Windows Media Playeru či nějakého vypalovacího programu (například InfraRecorderu), protože to přehraje každé rádio.
Pokud to má víc jak 80 minut, tak to budete muset vypálit jako klasický disk, ale tam právě hrozí to, že ne každé rádio to přehraje…