myšpulín

Když si oblékáte ponožky, jak poznáte, která je pravá a která levá 🙂

Nejlepší odpověď
hanulka11

Já to beru odkraje, nijak se s tím nepárám

Další odpovědi
anonym

když si obouvám ponožky dělám to rychle at mi netáhne na nožky,je mi jedno která je která hlavně at jsou do páru

Miroslavst

na některých je to napsáno, pozná se to podle vzorku na ponožce.
Ale stalo se mi a poznal jsem to až venku, že místo pravé a levé jsem si navlékl černou a tmavě modrou :D

Gollumek.88

podle toho kde mám vytlačenej palec od předchozího „obutí“ (zůstává mi tam vytlačenej i po vyprání :D)

Elk

Je to velice jednoduché, levou ponožku strkám do levé boty a pravou… dyť víš…
Doplňuji:
…samozřejmě s nohahahama…