sesednizkola

Když si nekdo způsobí úraz před nemocnicí, treba 200 m od nemocnice, přijede sanitka?

Musi se cekat na příjezd sanitky nebo třeba vyběhnou dva cikani s nositkama a odnesou me?

V Motole pracuje hodne cikanu jako pomocna sila.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Přijede sanitka. Cikáni možná taky přiběhnou, ale ne proto, aby tě někam nosili.

Další odpovědi
Drap

Pokud ji někdo zavolá a úraz je na tolik vážný, tak sanitka přijede.

lexx

cikány jsem u lapiduchů ještě neviděl…ti přiběhnou sice ale odlehčit Tě o peněženku, mobil a hodinky bo se nemůžeš bránit a voni sou ve výhodě…