bolak

Když si někdo vsadí sportku a vyhraje, ale mezitím ztratí tiket…

…dostane výhru když dokáže kde a kdy si to kupoval, bude na kamerovým záznamu, případně bude mít fotku tiketu v mobilu, a nebo výhra propadne?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud nemá tiket, dostatečně neprokáže , že opravdu vsadil. Výhra propadá ve prospěch organizátora. Každý rok jsou takovýchto, nevyzvednutých výher ve Sportce desítky.

Další odpovědi
mosoj

Tomu se říká smůla .