Mousinek

Když si nedobiju kredit do určité doby můžou mi zrušit číslo?

A dá se pak nějak obnovit když to dobiju?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ano, ale termíny jsou u každého operátora jiné. Po překročení této doby většinou běží ještě nějaká malá doba-myslím 30 dní a poté je již definitivně ztraceno.

Další odpovědi
iceT

Od posledniho dobiti mate myslim 12 nebo 13 mesicu,vetsinou operatori posilaji sms do kdy nejpozdeji si mate dobit,pokud si nebobijete,tak o cislo definitivne prijdete.

Brambacher

nejspíš ne

wijan

Telefon zablokují a po dobití opět odblokují, ale nejsem si jistá, kolik času na nové dobití tam je (zřejmě podle operátora).