Oprah

Když si nechám udělat kartu v Makru, a zruším potom živnost, zůstane mi ta karta, nebo ne..

Dřív to tak bylo, platí to i dnes??

Nejlepší odpověď
anonym

Mám ji dodnes, horší je, že díky velkým balením se už moc nevyplatí pro soukromé potřeby a ceny už jsou srovnatelné s konkurencí. Také jim dlouho trvalo než akceptovali platební karty.

Další odpovědi
dědapetr

V podmínkách Makra nic o tom není,tak to asi platí stále.
http://www.ma­kro.cz/public/si­te/cz/node/5995/Lcs_­CZ/index.html

martinacek

Moje panímáma zrušila živnost před dvěma lety a kartu pořád má a do Makra pořád jezdí nakupovat, tak nevím, ale asi jo.