bolak

Když si nablemcám na celý tělo chladivou mast, bude mi potom zima?

http://bolesti-zad.heureka.cz/her­bamedicus-konska-mast-chladiva-500-ml/

Nejlepší odpověď
Damiana

Možné to je. Ale pokud chceš experimentovat tímto způsobem, ochlazení ti zaručuji tak, že si napustíš plnou vanu hodně teplé vody, nakapeš tam trochu mátové nebo eukalyptové olejové esence a pak si do toho (nahatej:-) vlezeš. Nevím co to způsobuje, ale i parádně horká voda se najednou ochladí, vylítneš ven a ten chlad ze sebe jen tak nedostaneš, protože na tobě dokonale ulpí ten mentolový film. I když nedopatřením, ale mám vyzkoušeno.:-)
(Pozor na oči!)

Další odpovědi
www

Nablemcej a poznáš! 😁
Doplňuji:
Pravděpodobně budeš jediný, kdo to tímto způsobem vyzkoušel a hned to můžeš přidat do hodnocení (diskuze) produktu, ostatní budou za zkušenost rádi!

Dochy

Ale při pokusech bych byl opatrný. Trocha mentolu, nebo co tam bude, sice dokáže způsobit pocit chladu, ale neochladí. Abys z toho chlazení nedostal úpal.

bolak

Damiana: hm, tak my vanu nemáme, ale bylo mi řečeno že ve sklepě by se měl nacházet nějakej „žlutej kyblík“, tak já jdu pro něj.. něco zatím vymysli!