Když si na Windows 7 nainstaluji Windows Security Essential, to se mi Windows Defender sám odinstaluje?

Nejlepší odpověď
fcoop

Mě po instalaci Essentialu bylo oznámeno,že se Defender vypíná,přestává být funkční.

Další odpovědi
mosoj

Mně to dělala firma a tak jsem se nyní díval a ten Defender je opravdu vypnutý a jde kdykoliv zapnout. Já mám nainstalané Security Essential a ještě Comodo přímo od firmy. Prý to nevadí.
To Comodo je výborné. Pokud se mu nějaký soubor nějak nelíbí a není to jisté, nechá ho běžet izolovaně v tzv. sandboxu.

RomanP

Windows Defender je vypnutý nikoli odinstalovaný z důvodu toho že program Windows Security Essential plní funkci i za něho tudíž je zbytečné aby byly aktivní oba programy.