Gami.Pet

Když si koupím tablet a dám do něho pamětovku z mobilu, půjde to?

nebo si musím koupit zvlášť k tabletu?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud jsou mobil i tablet na stejný typ karty (pravděpodobně mikroSD/SDHC), půjde – samozřejmě, použít tatáž karta v obou zařízeních.
Pokud se ale ptáš, zda půjde karta použít v obou zařízeních ´současně´ (tedy zda oba přístroje načtou táž data), pak nelze bez znalosti konkrétních typů odpovědět.

Další odpovědi
mosoj

No tak se aloespoň podívej o jaké karty se jedná. Pravděpodobně to budou SD nebo SD mini. SD do SD mini nezastrčíš a SD mini do SD jedině s redukcí.
Doplňuji:
Tak správně se té redukci říká adapter. Ten umožňuje používání SD mini v šachtě pro normální SD.