Prophet

Když si koupím šimpanze bude mu vadit když ho budu brát na procházky s obojkem?

když si koupím šimpanze bude mu vadit když ho budu brát na procházky s obojkem?? nebo mám vymyslet alternativní způsob?? popřípadě nápady

Odpovědi
MK44

Rozhodně něco alternativního. Vhodnou alternativou by bylo koupit si voříška nebo morče. Jaké to má výhody? Udržíš je na obojku. Pustí Tě s nimi i do autobusu. Jejich kousnutí není tak nebezpečné. Vyjde to levněji. Voříšek v zimě nenastydne. Běžní veterináři si s nimi v případě nemoci poradí. Ani voříšek ani morče si neklepou na čelo. 🙂

kapka

Nebo si najdi holku a voďte se za ruku. :)

Mirdas

Šimpanz pro domácí choov není vůbec vhodný. Bude trpět a vy s nim, navíc v dospělém věku bude také agresivný.

bolak

Když říkáš „koupím“ myslíš tím „pořídím“? Jen počkej až se to narodí, třeba to nebude tak hrozný.