Dawe007

Když si koupím iPhone v USA, bude pak fungovat bez problému u nás v Čechách? A je možné změnit jazyk do češtiny?

Odpovědi
LůcaDůcaPůca

fungovat bude ale s tou češtinou si nejsem jistá. Neni lepší si ho koupit v čr? stejně by jsi musel platit vysoké poštovné.

marek.29

Nevím jestli bude fungovat, ale češtinu 100% bude mít :) takže když si dáš mou a Lůcinu odpověď dohromady tak 2× ANO ;) já se můžu zaručit pouze pod tu češtinu..

anonym

fungovat nemusí, protože v usa se provává i CDMA verze a ta nefunguje v GSM sítích evropských operátorů.
Doplňuji:
kromě vysokého poštovného ti doměří i poměrně vysoké clo … buď se vyplatí koupit iphone tady a mít ho se zárukou nebo koupit levnější a přitom technicky snad i vyspělejší Samsung Galaxy S II nebo S III