dvdk

Když si koupím COA licenční štítek, který ještě nebyl použitý a nainstaluji na PC Je to legální?

Prosím poraďte.
Doplňuji:
(COA Štítek u Windows XP)

Nejlepší odpověď
Bedy

Legální to je. A kdyby to bylo použité, tak prodejce to musí ze svého počítače odstranit, abyste to mohl použít Vy.

Další odpovědi
anonym

Pokud by došlo k úplně nejhorší situaci, tak by chtěli nejen štítek, tak i instalační cd tak i paragon za prodej. To bys neměl. Ale nikdo to neřeší.
Nedudu zde nabádat k porušování zákonů, takže ti neodpovím víc než jsem odpověděl.